info@profiksas.lt
 Mato sauna

Įvykdyti projektai

Kaitinimo įranga

Pirties reikmenys

Saunos ir pirtys

Rytietiškos maudynės

Gaminiai poilsiui
Šildomi gultai ir suolai
Kojų šildymo vonelės
Hamam šildomi gultai
Šilto vandens kubilas
Sūkurinės vonios
Šaltinio įrenginys (fontanas)
Spalvų terapija
Kvapų terapija
Druskų kambariai
Poilsio kambariai
Atpalaiduojanti muzika

Atsivėsinimas

Pirties įranga

Apšvietimas

Mediena

AKCIJOS

   


 
 
   

Kvapai yra labia svarbūs žmogaus gyvenime.

Kodėl pauosčius malonaus kvapo pagerėja savijauta? Ogi dėl to, kad kvapas paveikia centrinę nervų sistemą. Kvapų terapija - tai emocinė pagalba. Esate suirze pikti, bet kai tik įkvepiate patinkančio aromato, pašviesėja akyse. Tai ypač svarbu žiemą, nes kai žmonėms trūksta saulės šviesos, apima depresinė nuotaika. Jei nusibodo žiema ir šaltis pasimėgaukite vasaros kvapais: rožių, mandarinų ar pačiuolių aromatais.

Jei trokštate energijos antplūdžio, džiaugsmingos nuotaikos, pagelbės citrusinių vaisių aliejai. Jei jaučiatės pavarge, nuovargį išsklaidys bergamočių, pelargonijų, levandų, mandarinų, citrinų, greifrutų, čiobrelių, jazminų, pušų eteriniai aliejai.

Eteriniai aliejai gaminami iš augalų lapų, vaisių, žiedų, medienos, šaknų, žievės bei medžio dervų. Jie yra labai lakūs, todėl palikti atvirame inde greitai išgaruoja. Svarbu, kad kvapas būtų malonus, nes tik tada jis bus veiksmingas.

Eteriniai aliejai dėl savo kvapiųjų ir gydomųjų savybių buvo naudojami ir vertinami nuo seniausių laikų. Šiuolaikiniais klinikiniais tyrimais patvirtinama tai, kas praktikoje buvo žinoma jau prieš keletą tūkstantmečių: daugelis eterinių aliejų turi antiseptinių, antivirusinių savybių, stiprina imuninę sistemą bei padidina organizmo adaptogenines savybes, stabdo mikrobų ir grybelių dauginimąsi, ramina ir padeda atsipalaiduoti, stimuliuoja ir suteikia energijos, mažina nuovargį, stresą, nervinę įtampą, depresiją, gerina nuotaiką.

Eteriniai aliejai gali patekti į organizmą per odą ar kvėpavimo takus. Taigi kvapai yra neatskiriama dalis tiek saunose, pirtyse, tiek poilsio kambariuose. Pasinerkite į egzotiškus kvapus ir jie nuneš jus į baltuosius sodus, kur čiulba paukščiai ir svaigiai kvepia jazminais.

  

 © UAB PROFIKSAS